+48 720 801 175 WYDRUKI@KSERO10GR.PL / PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00 / SOBOTA 10:00-13:00 (WSZELKIE ZMIANY SĄ WIDOCZNE W GOOGLE MAPS)

Samodzielne zaprojektowanie wystroju restauracji, domu czy innego pomieszczenia nie jest rzeczą prostą. W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się fotografie wydrukowane na płótnie. Jest to bardzo oryginalne, nieszablonowe rozwiązanie, możliwe do wykorzystania w różnego rodzaju pomieszczeniach – zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Atrakcyjny wygląd i cena wydruków na płótnie

Bez wątpienia, zaletą wydruku na płótnie jest atrakcyjna cena. Klasyczne obrazy na płótnie są dużo droższe, niż fotoobrazy. Te ostatnie, mimo że są fotografiami, prezentują się niezwykle estetycznie, przyciągają uwagę i coraz częściej możemy je spotkać jako element wystroju np. restauracji lub kawiarni. Taki wydruk na płótnie można zaprojektować samemu i zlecić jego wykonanie, ale można też zdecydować się na gotowy motyw. Drugie rozwiązanie stanowi alternatywę dla realizacji własnego projektu. Jeżeli jednak zdecydujemy się na wykorzystanie własnego zdjęcia z przeznaczeniem go na obraz, musimy pamiętać, że w wydruku wielkoformatowym ważna jest jakość, czyli wysoka rozdzielczość zdjęcia. Jeśli będzie ono kiepskiej jakości, o niskiej rozdzielczości, wówczas wykonany z niego obraz może być zamazany, niewyraźny. Ale bez obaw, korzystając z usług naszego ksero w Białymstoku, mogą liczyć Państwo na fachowe doradztwo oraz pomoc przy wszelkiego rodzaju realizacjach.

Fotoobrazy są trwałe

Prawidłowo wykonane wydruki na płótnie, przy wykorzystaniu materiałów o najwyższej jakości, są dekoracją wyjątkowo trwałą, ponieważ nie ulegają zniszczeniu nawet przez wiele lat. Fotografie wydrukowane na płótnie są ponadto odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Można je delikatnie czyścić, usuwać kurz oraz brud. To niewątpliwie duża tego rodzaju wydruków.

Wydruki na płótnie – doskonały pomysł na prezent

Fotoobraz na płótnie można z powodzeniem podarować komuś bliskiemu w prezencie. Okazji na to jest mnóstwo, np. urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy inne wydarzenia życiowe. Można sprawić komuś niesamowity prezent, wręczając fotografię wykonaną na płótnie. Jeżeli sami zdecydowaliśmy o wyborze zdjęcia, zamówiliśmy wykonanie płóciennego fotoobrazu oraz znamy gust bliskiej osoby, to radość z prezentu będzie jeszcze większa. Można np. wybrać zdjęcie z rodzinnego albumu, które wiele razy wspólnie z kimś oglądaliśmy i mamy pewność, że na pewno się tej osobie spodoba w innej formie – wydruku na płótnie. Wtedy wręczenie takiego prezentu będzie strzałem w dziesiątkę.

Wydruki na płótnie mogą być w różnych rozmiarach

W naszej firmie, mogą wydrukować Państwo fotoobrazy w dowolnych rozmiarach. Wydruk może być małego formatu, np. 20 na 30 cm albo większego np. 140 na 100 cm. Kupując gotowy obraz klasyczny albo płócienny wydruk w pewnym sensie jesteśmy ograniczeni rozmiarem, który musimy dopasować do wystroju wnętrza, w którym chcemy go umieścić. Zlecając wykonanie fotografii na płótnie, sami decydujemy, jakie ma mieć wymiary. To duża zaleta. Pozwala nam poczuć się trochę jak artysta decydujący o swoim obrazie.

Szybkie wykonanie wydruków na płótnie

Bardzo ważną zaletą fotoobrazu jest szybki czas jego realizacji. Od zamówienia, dostarczenia zdjęcia, które stanowi podstawę do wykonania wydruku wielkoformatowego na płótnie, mija maksymalnie kilka dni – dokładny czas realizacji przedstawimy Państwu podczas kontaktu.